Gizlilik Politikası

GİZLİLİK İLKESİ ve KULLANIM
1. www.hekimmed.com.tr üye ve üyelerinin üye olurken verdiği bilgileri  ( Ad, Soyad, parola, e-posta, Doğum tarihi, Cinsiyet ) satamaz, kötüye kullanamaz.

2. www.hekimmed.com.tr ve/veya Site sahibi (Şirket) Site gelişimi, hizmet kalitesinin arttırılması, müşterilerine daha etkin ve iyi hizmet verebilmek amacıyla üye bilgilerini analiz etmek yorumlamak suretiyle  oluşacak istatistiksel bilgileri  iş ortaklarıyla paylaşma hakkına sahiptir.

3. www.hekimmed.com.tr uygulamış olduğu anket,istatistiksel veriler için üyenin verdiği cevapları, tercihleri, yorumları iş prensipleri içinde üye adı ve kişisel bilgileri verilmeden değerlendirme parçası olarak ve/veya toplu olarak iş ortaklarına, üçüncü sahıs ve kurumlara açıklayabilir.

4. www.hekimmed.com.tr güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez.

5. www.hekimmed.com.tr çalışanları dahil hiç kimse Kredi Kartı bilgilerinizi göremez, Kredi Kartı bilgileriniz ilgili Bankalara en yüksek güvenlik standartlari cercevesinde ikili baglantilarla iletilir. Sipariş aşamalarının kişisel bilgileri içeren kısımları Bir Verisign Markası olan RapidSSL tarafından sağlanan 256 bit şifreleme tekniği (SSL) ile güvenlik altına alınmıştır.

6. www.hekimmed.com.tr alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ard arda görülmesinin engellenmesi için IP adresinizden ve Cookie'lerden yararlanılmaktadır. Cookie'lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

7. Üyelerin verdikleri e-postalara www.hekimmed.com.tr adresinden mail gelmesini istememeleri halinde; maillerin ekinde işaret edilen linke tıklayarak boş bir mail atmaları yeterli olacaktır.

8. İşbu sözleşme imza tarihinden itibaren yürürlüğe girer ve taraflarca müştereken sona erdirilmedikçe yürürlükte kalır. Taraflar arasındaki ticari ilişki sona erse dahi işbu sözleşme-deki gizlilik yükümlülükleri geçerli olmaya devam edecektir. Bu sözleşme ya da buradaki herhangi bir hak tamamen ya da kısmen devredilemez.

9. Tüm sorularınız için info@hekimmed.com.tr 'dan bize ulaşabilirsiniz.